Systém podpory přijímání nových zaměstnanců

Vývojový konstruktér senior

- Otevřena pracovní nabídka

user portraitDevire (Personální agentura - Devire je mezinárodní personální společnost. Spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu.)

Společnost DEVIRE s.r.o.
okres Hradec Králové
Plat 50 000 – 60 000 Kč

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987 a již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Hledáme zkušeného kolegu, který se s námi bude podílet na opravdu unikátních projektech v rámci automatizace. Je zde prostor jak pro člověka, který by rád mimo vlastních vývojových projektů vedl také menší tým profesně juniornějších konstruktérů, tak pro seniorního konstruktéra bez vedení lidí.

Co Vás čeká:

- zpracování kompletního projektu od samotného vývoje zařízení až po konečné předání do výroby

- řízení projektů (technicky, ekonomicky i termínově), předávání informací na jednotlivá oddělení, organizace jejich práce, kontrola aktuálního stavu

- možnost vedení týmu profesně juniornějších konstruktérů (2 - 3 kolegové), metodický posun těchto lidí

- komunikace s obchodním zástupcem ohledně poptávek, řešení odhadů

- dohled nad výrobními procesy, sjednání případných nápravných opatření

- jednání se zákazníkem ohledně konstrukčních záležitostí

- řešení nestandardních situací

Můžeme nabídnout:

- přátelské prostředí, pružné jednání

- možnost dalšího vzdělávání se v oboru, jazykové kurzy, technické školení

- stravenky

- možnost zapůjčení firemního vozidla

- mobilní telefon

- využívání moderních technologií a účast na řešení projektů od návrhů až po konečné předání zákazníkovi

- PRÉMIE

- velmi dobré finanční ohodnocení (dle zkušeností)

Naše představa:

- zkušenost s vývojem v rámci automatizace je nutná

- AJ alespoň na základní komunikativní úrovni (nejedná se o každodenní využití, ale občas je potřeba něco vyřešit)

- organizační schopnosti

- znalost výroby jednoúčelových strojů

- prokazatelné zkušenosti s některým z 3D programů (výhodou znalost SolidWorks)

- časová flexibilita

- ŘP sk. B

Informace o pozici

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Strojní inženýr, Konstruktér, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura