Náplň práce:

  • Naskladňování a vyskladňování zboží přes PDA (čtečka čárových kódů).
  • Obsluha VZV (zaučení během pracovního poměru).
  • Balení a kontrola vyexpedovaného zboží.

Požadujeme:

  • Práci na dvousměnný provoz - ranní směna: PO až ČT (6:00 - 14:15) a PÁ (7:00 - 19:00), odpolední směna: NE (17:00 - cca 23:00) a PO až ČT (13:45 - cca 23:00).
  • Trestní bezúhonnost.
  • Základní znalost práce na PC.
  • Fyzickou zdatnost – práce v pohybu a s břemeny nad 15 kg.

Nabízíme:

  • Stravenky v hodnotě 100 Kč a možnost výběru poskytovatele ze společností Lidl a Sodexo.
  • Bonus v celkové hodnotě až 8.000,- vyplácený pololetně v dubnu a říjnu (2 x 9.000,-).
  • Dovolená při nástupu 24 dní a po odpracovaném roce 25 dní.
  • Narozeninový den (placené volno).
  • Dobrá káva na pracovišti zdarma.
  • Sleva na zboží z našeho sortimentu.
  • Příspěvek při svatbě nebo narození dítěte.
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti s mezinárodním zázemím a přátelskou firemní kulturou.
  • Pracovní poměr na 1 rok s možností přechodu na dobu neurčitou.

Nástup: dle domluvy.

Informace o pozici

Požadované vzdělání: Základní
Plat: 16 000 – 18 500 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.