Systém podpory přijímání nových zaměstnanců

Obchodní zástupce

- Otevřena pracovní nabídka

user portraitETHIC-HR s.r.o. (Personální agentura - jsme česká personálně poradenská společnost)

Zkušený OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – obalové materiály, oblast Morava

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa

ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

Pro našeho klienta CZECHOBAL, s.r.o. se sídlem v Čáslavi, obsazujeme seniorní pracovní pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – obalové materiály.

Webové stránky: www.czechobal.cz.

Historie, profil a zaměření společnosti: velkoobchodní a výrobní firma zaměřená na kompletní dodávky obalových materiálů. Společnost byla založena v roce 2001 v Čáslavi jako velkoobchod s obalovým materiálem. Velkoobchod s obalovým materiálem, průtažné folie strojní a ruční, smrštitelné folie, PP, PET a PES vázací pásky včetně speciálních a potisků, ocelové vázací pásky, bublinkové folie, lepicí pásky vč. speciálních pásek TESA, kterých je společnost oficiálním distributorem, LLDPE materiály, pytle, přířezy, kartonážní lepenky, vlnité lepenky, kartony, krabice, kancelářský sortiment aj.

NÁPLŇ PRÁCE

Vyhledávání nových obchodních příležitostí a potenciálních klientů.

Analýza potřeb trhu, cen a prodeje.

Péče o klienty, tvorba plánu rozvoje obchodních příležitostí.

Příprava cenových nabídek.

Příprava obchodních smluv.

(Přímým nadřízeným je jednatel společnosti.)

POŽADAVKY

Víceleté obchodní zkušenosti v oboru obalových řešení / obalových materiálů podmínkou.

Nehledáme fluktuujícího/nestálého obchodního zástupce, který mění pozice např. každé dva roky, ale výborného a stabilního OBCHODNÍKA z branže obalových materiálů, který si věří a má za to, že aktuálně nebo dlouhodobě je nedoceněn a hledá změnu … .

Silná orientace na výsledek a na budování dlouhodobých vztahů.

Schopnost využívat potenciál trhu a nalézat v něm nové příležitosti.

Dobré analytické schopnosti.

Flexibilita.

Aktivní znalost práce na PC, MS Office.

Řidičsky průkaz sk. B, aktivní řidič.

VŠ / SŠ.

NABÍZÍME

Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné rostoucí české společnosti.

Velmi motivující finanční ohodnocení (fixní příjem + bonusy/provize), předpoklad dalšího osobního i profesního růstu.

Přímé a otevřené jednání.

Služební automobil i pro soukromé účely.

Veškeré významu pozice odpovídající technické vybavení a zabezpečení (mobilní telefon, kompletní PC, home office …).

Hlavní pracovní poměr, plný úvazek. Dovedeme si ale představit i velmi výhodnou spolupráci na IČ/ŽL.

Nástup možný ihned i po dohodě.

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce na uvedený kontakt.

Předvýběr vhodných kandidátů realizuje personálně poradenská společnost ETHIC HR.

Výběrový pohovor se uskuteční nejprve v telefonické podobě, následně v Čáslavi nebo na jiném dohodnutém místě v ČR.

Informace o pozici

Společnost
Adresa
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Slovenština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Výroba a průmysl, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura