ETHIC HR je českou personální a poradenskou společností, která si klade za cíl poskytovat firmám komplexní služby a individuální přístup v oblasti personálního řízení a bezplatné poradenství všem uchazečům o zaměstnání bez rozdílu jejich kvalifikace, zaměření, dosavadní praxe a pracovních zkušeností.

Pro společnost v oboru projekce a realizace stavebně technických produktů, se sídlem v Brně a Praze, hledáme kolegyni / kolegu na pracovní pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (technické produkty a zařízení).

Místo výkonu práce: Brno/Jihomoravský kraj/Morava/Česko.

SPOLEČNOST PROJEKTUJE, REALIZUJE A SERVISUJE důležité stavebně technické produkty a zařízení.

POŽADAVKY A PRACOVNÍ NÁPLŇ

VŠ/VOŠ/SŠ.

Otevírání dveří (iniciace) jak pro stavbu zařízení (realizaci), tak pro servis. Dále předání možné obchodní příležitosti technickým specialistům pro další řešení.

Akvizice nových zákazníků.

Reporting.

Vedení agendy a databáze potenciálních a oslovených zákazníků.

Pozitivní prezentace a (marketingová) propagace společnosti.

Příjemné vystupování.

Zkušenosti z průmyslového odvětví. Technická orientace – předchozí zkušenosti z TZB nebo např. oblastí “voda, topení, plyn” apod. výhodou.

Logické myšlení, dovednost základního technického poradenství.

Ochota učit se.

Důslednost, pečlivost.

Znalost anglického nebo německého jazyka velkou výhodou.

Aktivní znalost práce na PC (MS Office).

ŘP sk. B.

NABÍDKA

Perspektivní obchodně laděná pracovní pozice v úspěšné a moderně smýšlející společnosti, která má v oboru dobré jméno a skvělé výsledky.

Příjemné, moderní pracovní prostředí v Brně, s dobrou dostupností vlakem i osobním autem se zajištěným parkováním.

Vstřícní a spolehliví spolupracovníci, zkušený tým kolegů.

Možnost odborného růstu.

Motivující fixní nadstandardní měsíční mzda, další ohodnocení - mzdový vývoj včetně prémií bude záležet na osobním nasazení uchazeče.

Veškeré technické zabezpečení (služební automobil i pro osobní využití, NB, mobilní telefon, …)

Flexibilní pracovní doba, možnost home office.

Příspěvek na stravování, multisport karta, firemní akce.

Občerstvení na pracovišti.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Jste-li osloven/a naší nabídkou a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na uvedený kontakt.

Výběrový pohovor se uskuteční v Brně, anebo kdekoliv na místě a v čase uchazeči nejvíce vyhovujícím.

Předvýběr vhodných kandidátů realizuje personálně poradenská společnost ETHIC HR.

Informace o pozici

Společnost
ETHIC HR, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Account Manager, Obchodní zástupce, Project Manager, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.